Teilnehmer 2014

Nr Name Rad Wohnort Alter m/w Klasse
1 Ulrich Bentlage Challenge Jester Meppen 42 m UV
2 Heinz Bentlage Razz Fazz Rütenbrock 44 m TV
3 Marten Drenth Quest Muntendam (NL) m VM
4 Thomas Stegemann Toxy ZR Haren m TV
5 Ralf Golanowski Toxy ZR Espelkamp m UV
6 Mia Rekkers Challenge Fuijn Heerle (NL) w UV
7 Mirco Götz Raptobike Lowracer Bremen 37 m UV
8 Hanns Stresius M5 HR Duisburg 49 m UV
9 Martina Hilgendorf Flux S 600 Hildesheim w UV
10  Ingmar Zondervan  Thys 209 Tuitjenhorn (NL) 53 m RR
11 Daniel Fenn m VM
12 Theo van Goor Quest Putten (NL) 57 m VM
13 Frank Terfort  M5 CHR Duisburg m UV
14 Enno Mueller Raptobike Bremen 52 m UV
15 Rob Bakels Thys 209 Paterswolde (NL) 54 m RR
16 Fre Brouwer M5 Lowracer Stadtskanaal (NL) m TV
17 Peter Welk M5 CHR Duisburg m UV
18 Patricia Karow Go One Evo KS Leverkusen w VM
19 Uwe Karow Optoma Baron  Leverkusen m UV
20 Max Weldert Quest Osnabrück 20 m VM
21 Matthias König Troytec Mühlheim m UV
22 Eduard Wilbers Toxy ZR Weener 52 m TV
23 Jan Kranczoch EB Highracer Oldenburg 44 m UV
24 Alexander Striezel Thys 209 Gütersloh m RR
25 Alco Looije Thys Naaldwijk (NL) 41 m RR
26 Bartel Lamers Thys 209 Rijsenhout (NL) 55 m RR
27 Heike Bunte Merlin Hamburg w  UV
28 Wendy Schipper Raptobike Lowracer Almere (NL) w UV
29 Marjon v.d. Kraats Quest NL w VM
30 Olaf Willenborg Razz Fazz Oldenburg 46 m UV
31 Uwe Graeser Toxy ZR Bargteheide 56 m TV
32
33 Cor Zwaag Thys 209 Anna Paulowna m RR
34 Sjaak Bloemberg Razz Fazz Delfgauw (NL) m UV
35 Peter Ubachs Zephyr Castrup Rauxel m UV
36 Robert Frischemeier Carbon Quest 534 Duisburg 54 m VM
37 Joram Tromp Haren (NL) m
38 Olaf Osterholt Optima Baron Borken m UV
39 Pieter Sijbrandij Racertje Dronten (NL) J UV
40 Swannette Tempelmann Intercitybike DF Dronten (NL) w VM
41 Ymte Sijbrandij Thys Dronten (NL) m RR
42 Ulf Drüding Toxy ZR Oldenburg 42 m TV
43 Fidi Tescheschel Buntekuh Oldenburg 43 m TV
44 René Voorburg Tandem Houten (NL) m UV
44 Joep Voorburg Tandem Houten (NL) J UV
45 Christoph Hipp Merlin Hamburg m UV
46 Edwin Matthee Thys 209 Fijnaart (NL) m RR
47 Claudia Griebel Flux S 800 Lippstadt w UV
48 Holger Griebel Flux S 800 Lippstadt 52 m UV
49 Jannes Matthee Thys 222 Fijnaart (NL) 12 j RR
50  René Freising M5 CHR Duisburg m UV

UV: unverkleidet / ongestroomlijnd

TV: teilverkleidet / gedeeltelijk gestroomlijnd

VV: vollverkleidet

VM: Velomobil / velomobiel

RR: Ruderrad / roeifiets

Ergebnisse 2013

Schnelle Runde

Platz Name Rad m/w  Klasse  Beste Zeit  Geschwindigkeit
1. Matthias König Troytex Time Trail m UV 02:58.014 46,513
2. Max Weldert Quest m VM 03:01.548 45,608
3. Ymte Sijmbrandij Quest m VM 03:02.038 45,458
4. David Linke Razz Fazz Race m UV 03:02.479 45,375
5. Jürgen Köhn Evo Ks m VM 03:19.234 41,559
6. Markus Deiter Milan m VM 03:20:353 41,327
7. Harry Lieben Mango m VM 03:24.006 40,587
8. Holger Wessels Mango m VM 03:25.994 40,195
9. Ludwig de Groot Mango m VM 03:27.905 39,826
10. Hanns Stresius M5 CHR m UV 03:28.314 39,748
11. Marco Thuis M5 CHR m UV 03:30.522 39,331
12. Uwe Karow Evo K m VM 03:30.598 39,038
13. Ralf Golanowsky Toxy ZR m TV 03:32.099 39,038
14. Johan van Benthem Quest m VM 03:33.270 38,824
15. Hans Hoekman Quest m VM 03:34.009 38,690
16. Frank Terfort M5 CHR m UV 03:34.520 38,598
17. Mirco Götz Carbon Highracer m UV 03:34.838 38,541
18. Fre Brouwer M5 CLR m TV 03:35.591 38,406
19. Martin Hannekum Fujin SL m TV 03:38.084 37,967
20. Olaf Willenborg m UV 03:38.410 37,910
21. René Freising M5 CHR m UV 03:39.838 37,664
22. Heinz Bentlage Toxy ZR B2B m UV 03:41.999 37,297
23. Ulrich Bentlage Toxy ZR B2B m UV 03:42.386 37,233
24. Peter Welk M5 CHR m UV 03:43.818 36,994
25. Jan Kranczoch Eigenbau m UV 03:42.827 36,993
26. Eckhard Garrelts Challenge Hurricane m UV 03:47.397 36,412
27. Theo van Goor Quest m VM 03:48.007 36,315
28. Andreas Orashun Milan m VM 03:51.197 35,814
29. Patricia Karow w VM 03:51.520 35,610
30. Rudi Cools Challenge Jester m UV 03:53.356 35,482
31. Peter Ubachs Zephyr m UV 03:54.235 35,349
32. Roelf Bos Raptobike m TV 03:58.506 34,712
33. Thomas Stegemann Toxy ZR m TV 03:58.531 34,712
34. Mia Rekkers Challenge Fujin w UV 04:03.289 34,034
35. Wendy Schipper Raptobike Lowracer w UV 04:5.850 33,679
36. Eduard Wilbers Toxy ZR m TV 04:6.043 33,653
37. Cor Zwaag Thys m RR 04:08.685 33.295
38. Ulf Drüding Toxy ZR m TV 04:14.740 32.504
39. Harry Rommel m TV 04:15.154 32,451
40. Frank Ertmer Mango Black Edition m VM 04:16.675 32,259
41. Friedrich Tschechel Phyton Trike m TV 04:27.359 30,970
42. Pieter Sijbrandij Racertje m UV 04:29.485 30,725
43. Hanna Brunkhorst Challenge Hurricane w UV 04:30.078 30,658
44. Marjon v.d. Kraats Quest w VM 04:30.244 30.639
45. Uwe Graesser Toxy ZR m TV 04:33.023 30,327
46. Andreas Hannemann Challenge Mistral m UV 04:43.321 29,225
47. Michael Eilers Performer Lowracer m TV 04:49.406 28.610
48. Adriaan Wösten Eggens m UV 04:58.405 27.748
49. Dieter Hannemann Hein ein m TV 05:05.800 27.077
50. Johannes Zurhorst Relaxx m UV 05:08.150 26.870
51. Rieke Bentlage Kleiner Roter Flitzer w UV 09:46.234 14.124

Stunde

Platz Name Rad m/w  Klasse  Runden  Geschwindigkeit
1. Daniel Fenn Evo k m VM 21 44,693
2. Ymte Sijmbrandij Quest m VM 21 43,243
3. Matthias König Troytec Time Trail m UV 21 42,929
4. David Linke Razz Fazz Race m UV 21 42,710
5. Uwe Karow Evo K m VM 19 39,717
6. Marco Thuis M5 CHR m UV 19 39,495
7. Jürgen Köhn Evo Ks m VM 19 39,107
8. Max Weldert Quest m VM 19 38,443
9. Ludwig de Groot Mango m VM 19 38,394
10. Harry Lieben Mango m VM 19 38,320
11. Holger Wessels Mango m VM 18 38,019
12. Markus Deiter Milan m VM 18 37,791
13. Frank Terfort M5 CHR m UV 18 37,776
14. Peter Welk M5 CHR m UV 18 37,515
15. René Freising M5 CHR m UV 18 37,275
16. Olaf Willenborg m UV 18 36,742
17. Hans Hoekman Quest m VM 18 36,698
18. Ralf Golanowsky Toxy ZR m TV 18 36,222
19. Mirco Götz Carbon Highracer m UV 17 35,874
20. Fre Brouwer M5 CLR m TV 17 35,516
21. Martin Hannekum Fujin SL m TV 17 35,439
22. Theo van Goor Quest m VM 17 34,839
23. Patricia Karow Evo S m VM 17 34,558
24. Jan Kranczoch Eigenbau m UV 17 34,367
25. Peter Ubachs Zephyr m UV 17 34,135
26. Johan van Benthem Quest m VM 16 35,416
27. Andreas Prashun Milan m VM 16 33,895
28. Hanns Stresius Optima Baron m UV 16 33,517
29. Roelf Bos Raptobike m TV 16 33,421
30. Rudi Cools Challenge Jester m UV 16 33,161

10 Runden

Platz Name Rad m/w  Klasse  Runden  Geschwindigkeit
1. Ymte Sijmbrandij Quest m VM 10 42,417
2. Matthias König Troytec Time Trail m UV 10 42,147
3. David Linke Razz Fazz Race m UV 10 42,082
4. Marco Thuis M5 CHR m UV 10 38,858
5. Harry Lieben Mango m VM 10 38,595
6. Hans Hoekman Quest m VM 9 37,523
7. Holger Wessels Mango m VM 9 37,375
8. Markus Deiter Milan m VM 9 36,575
9. Frank Terfort M5 CHR m UV 9 36,542
10. René Freising M5 CHR m UV 9 36,539
11. Fre Brouwer M5 CLR m TV 9 35,901
12. Mirco Götz Carbon Highracer m UV 9 34,841
13. Ralf Golanowsky Toxy ZR m TV 9 34,485
14. Hanns Stressius Optima Baron m UV 9 34,284
15. Peter Welk M5 CHR m UV 9 29,708
16. Theo van Goor Quest m VM 8 33,695
17. Andreas Prasuhn Milan m VM 8 33,390
18. Peter Ubachs Zephyr m UV 8 33,346
19. Ulrich Bentlage Toxy ZR B2B m UV 8 32,764
20. Heinz Bentlage Toxy ZR B2B m UV 8 32,761
21. Mia Rekkers Challenge Fujin w UV 8 32,284
22. Rudi Cools Challenge Jester m UV 8 32,270
23. Christoph Hipp Flux m UV 8 31,531
24. Roelf Bos Raptobike m TV 8 30,267
25. Wendy Schipper Raptobike Lowracer w UV 7 29,034
26. Eduard Wilbers Toxy ZR m TV 7 28,946
27. Hanna Brunkhorst Challenge Hurricane w UV 7 28,944
28. Dieter Hannemann Hein ein m TV 7 27,384
29. Frank Ertmer Mango Black edition m VM 7 26,808
30. Marjon v.d. Kraats Quest w VM 7 26,004

Teilnehmer 2013

Nr. Name Rad Alter m/w Klasse
1 Ulrich Bentlage Toxy ZR B2B 41 m UV
2 Heinz Bentlage Razz Fazz 43 m TV
3 Thomas Stegemann Toxy ZR 55 m TV
4 Matthias König Troytec Time Trail m UV
5 Heike Bunte Merlin w UV
6 Peter Welk M5 CHR m UV
7 Hanns Stresius M5 CHR m UV
8 Andreas Hannemann Challenge Mistral 52 m UV
9 Markus Deiter Milan 42 m VM
10 Peter Ubachs Zephyr m UV
11 Cor Zwaag Thys m RR
12 Harry Lieben Mango m VM
13 Daniel Fenn Evo m VM
14 Frank Terfort M5 CHR m UV
15 Uwe Graesser Toxy ZR 55 m TV
16 Frank Ertmer Sinner Mango Black Edition 49 m VM
17 Fre Brouwer M5 CLR m TV
18 Hendrik Schmeer Fujin SL 1 34 m UV
19 Marjon v.d. Kraats Quest w VM
20 Mia Rekkers Challenge Fujin w UV
21 Ralf Golanowsky Toxy ZR m TV
22 Ingmar Zondervan Thys 209 m RR
23 Eduard Wilbers Toxy ZR 51 m TV
24 Andreas Prashun Milan 55 m VM
25 René Freising Milan m VM
26 Jan Kranczoch Eigenbau 43 m UV
27 Olaf Willenborg m UV
28 Mirco Götz Carbon Highracer 36 m UV
29 Wendy Schipper Raptobike Lowracer w UV
30 Theo van Goor Quest 56 m VM
31 Joachim Janssen Evij m UV
32 Michael Eilers Performer Lowracer m TV
33 Ludwig de Groot Mango 53 m VM
34 Hanna Brunkhorst Challenge Hurricane w UV
35 Dieter Hannemann Hein ein 48 m TV
36 Uwe Karow Evo K 44 m VM
37 Patricia Karow Evo S w VM
38 Friedrich Tschechel Phyton Trike 49 m TV
39 Ulf Drüding Toxy ZR m TV
40 Eckhard Garrelts Challenge Hurricane m UV
41 Marco Thuis M5 CHR m UV
42 Ymte Symbrandij Quest m VM
43 Pieter Symbrandij Racertje m UV
44 David Linke Razz Fazz Race m UV
45 Jürgen Köhn Evo Ks 48 m VM
46 Johan van Benthem Mango m VM
47 Adriaan Wösten Eggens m UV
48 Gert van de Kraats Quest 61 m VM
49 Johannes Zurhorst Relaxx m UV
50 Rieke Bentlage Kleiner Roter Flitzer w UV
51 Max Weldert Quest 19 m VM
52 Roelf Bos Raptobike m TV
53 Holger Wessels Mango 48 m VM
54 Karsten Crazius M5 CLR m TV
55 Hans Hoekmann Quest 44 m VM
56 Martin Hannekum Fujin SL m TV
57 Rudi Cools Challenge Jester m UV